DİĞER HABERLER

BAKÜ CONVENTION CENTER’DA EV SAHİPLİĞİMİZ SÜRÜYOR

Bakü Konferans Merkezi’nin işletmesiyle ilgili görevimiz önümüzdeki dönemler için de imza altına alındı.

Bakü’nün yeni ve modern kimliğini oluşturan önemli binalar arasında yer alan Bakü Kongre Merkezi, şehir merkezinde, çok işlevli bir tesis kimliğinde. Kafkasya’daki en büyük kongre merkezi olan Bakü Kongre Merkezi, en üst düzeyde uluslararası etkinliklerde ev sahipliği görevi üstlenebilecek kapasitede ultra modern bir mekân olarak göze çarpıyor.

Dev merkezde bundan sonra düzenlenecek tüm etkinliklerde de ev sahipliğini sorumluluğunu üstlenecek olmamız bize gurur veriyor.

Yapının, geniş ortak alanları, zarif ve çarpıcı bir mimarisi ve biri 3 bin 500 kişilik oditoryum olmak üzere, 15 farklı konferans mekânına sahip.

Bakü Konferans Merkezi; bilim, sanat ve pek çok farklı alanda düzenlenen çok önemli kongrelere ev sahipliği yapan yüksek güvenlikli bir yaşam alanı.

Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği yapının teknik işletme görevini, kısa bir süre önce, önümüzdeki yıllar için de imza altına aldı. Dev merkezde bundan sonra düzenlenecek tüm etkinliklerde de ev sahipliğini sorumluluğunu üstleniyor olmamız bize büyük bir mutluluk ve haklı gurur veriyor.

DİĞER HABERLER