BAĞDAT’TA YENİDEN İŞBAŞI YAPIYORUZ

SinerjiPro’nun konusunda uzman ve donanımlı ekipleri, pandemi süreci nedeniyle ara verilmek zorunda kalınan Irak Merkez Bankası inşası için önümüzdeki günlerde Bağdat’ta yeniden işbaşı yapacak.

DEVAMINI OKU

ÖNEMLİ BİR İHALE DAHA: UH57

SinerjiPro, bilgili ve donanımlı ekipleriyle yarattığı koşulsuz müşteri memnuniyetinin karşılığını iş hacmini bir kez daha geliştirerek aldı.

DEVAMINI OKU

MEDYANIN SİNERJİPRO İLGİSİ ARTIYOR

Şirketimizin yurt içi ve yurt dışındaki başarılı faaliyetleri medyada geniş yer buluyor. Bakü Ofisimizde TV8 International’da yayınlanan Ebru Destan ile Şehirde Gündem program ekibini konuk ettik.

DEVAMINI OKU

BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ’NDE MİLLİ GURURUN PARÇASI OLDUK

Türkiye’nin sağlık politikasında bir devrim olarak kabul edilen Şehit Hastaneleri projesinin en görkemlilerinden Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı bir törenle hizmete girdi. Yapımına 3 yıl önce başlanan hastane, günlük ortalama 4 bin hasta kabulüne de başladı.

DEVAMINI OKU

ŞEHRİN NABZI EKİBİ BAKÜ OFİSİMİZDEYDİ

TV8 International kanalının iş dünyasını mercek altına alan ve özellikle Türk firmalarının yurt dışı başarılarına odaklanan ekonomi/aktüel programı Şehrin Nabzı ekibini Bakü ofisimizde ağırladık.

DEVAMINI OKU

SKYLAND’TE YAŞAM BAŞLADI

Yeni çağın modern yapıları kentlerin kimliğini belirliyor. İstanbul gibi bir ‘Dünya Kenti’nin kimliğini belirleyen yapı kompleksleri arasında bulunan Skyland’de de yaşam başladı.

DEVAMINI OKU