DİĞER HABERLER

LENKERAN OTEL MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

SinerjiPro, Azerbaycan’ın sağlık turizmi potansiyeli büyük güç katacak bir yatırımın anahtar teslimini daha gerçekleştirdi.

400 kişilik bir ekiple elektromekanik işlerini üstlendiğimiz 45 bin metrekarelik otel artık yeni misafirlerini bekliyor.

Azerbaycan’ın en önemli termal turizm otellerinden biri olan Lenkeran’daki Kaplıca Oteli’nde çalışmalarımız tamamlandı.

Lenkeran Kaplıca Oteli’nde, Azerbaycan’ın en önemli kuruluşları arasında bulunan Paşa Holding’in, yüksek kaliteli inşaat ve yapı sektöründeki şirketi PAŞA İnşaat (PMD) yüklenicisi olarak görev yaptık.

SinerjiPro’nun yurtdışındaki önemli iş sahaları arasındaki Lenkeran Kaplıca Oteli’nde 400 kişilik bir ekiple çalıştık. Elektromekanik altyapısının kurulum sorumluluğunu aldığımız oteldeki işlerimiz kusursuz şekilde teslim edildi.

Kısa bir süre sonra, kardeş ülkenin önemli bir şifa kaynağına dönüşecek Lenkeran Kaplıca Oteli’nde toplamda 2 bin 500 metrekarelik alanda yürüttüğümüz faaliyet söz verdiğimiz süre içerisinde tamamlandı.

Hizmete hazır durumdaki dev tesis; kusursuz teknik altyapısı ve sistem işletme mantığıyla, Azerbaycan’ın kendi alanında örnek gösterilecek yapıları arasına girdi. Lenkeran Kaplıca Oteli, SinerjiPro için yeni bir mutluluk ve gurur kaynağı.

DİĞER HABERLER