DİĞER HABERLER

ŞEHRİN NABZI, İSTANBUL OFİSİMİZDE ATTI

TV8 International kanalının iş dünyasındaki başarıları geniş kitlelere ulaştıran ekonomi/aktüel programı Şehrin Nabzı ekibi İstanbul ofisimizdeydi.

Program sunucusu Fatoş Karaot’un, İstanbul’daki merkezimizde SinerjiPro’nun öyküsünü Yönetim Kurulu Başkanımız Ufuk Aydın ve Genel Müdürümüz Serkan Kurnazoğlu’ndan dinledi.

Genel Müdürümüz Kurnazoğlu, şirketimizin faaliyet alanları, tamamladığı ve devam eden projeleri ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu. Kurnazoğlu, SinerjiPro’nun özellikle yüksek teknolojiye sahip binalardaki faaliyetleri üzerinde durdu ve şirketimizin her yıl kendisini hem teknoloji hem de bilgi açısından güncellediğini aktardı.

Ekibin görüştüğü Yönetim Kurulu Başkanımız Ufuk Aydın da şirketimizin özellikle yurt dışındaki faaliyetlerini özetledi. SinerjiPro’nun Azerbaycan’daki çalışma sürecinin 13 yılı geçtiğinin altını çizen Aydın, şirketimizi Türkiye’nin ‘Ekonomi Askeri’ne benzetti ve “Bize göre ‘İki devlet bir millet’ sloganı çok önemli. Ne mutlu bize ki artık gençler de bu sözlerin altındaki derin kuvveti kavradılar, kenetlendiler. Azerbaycan’da bulunmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum” dedi.

TV8 International Şehrin Nabzı ekibine, şirketimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz.

DİĞER HABERLER