DİĞER HABERLER

SKYLAND’TE YAŞAM BAŞLADI

Yeni çağın modern yapıları kentlerin kimliğini belirliyor. İstanbul gibi bir ‘Dünya Kenti’nin kimliğini belirleyen yapı kompleksleri arasında bulunan Skyland’de de yaşam başladı.

Bu ‘yüksek’ yaşam kalitesine SinerjiPro olarak kusursuz işçiliğimizde katkı sağlamış olmak bizi gururlandırıyor.

Skyland İstanbul; dünyaca ünlü yapılara imza atan Broadway Malyan’ın, Peri Bacaları’nın doğal dokusundan esinlenerek hazırladığı çok özel bir proje. Küresel bir mimari, şehircilik ve tasarım şirketi olan Broadway Malyan, dünyanın farklı yerlerinde bulunan 16 ofisiyle bütünleşik şehir ve bina projeleri üretiyor.

3 kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan mimarisiyle, rezidans, ofis ve konsept AVM’den oluşan karma yapısıyla Skyland İstanbul, her açıdan üstünlük sunan çok özel bir proje.

46 katlı ofis, 44 katlı rezidans ve 20 katlı otel binalarından oluşan Skyland, 297 metre ile Avrupa’nın en yüksek binaları arasında.

SinerjiPro olarak yapımı sırasında bina otomasyonu ve yüksek enerji aktarım kablolaması işlerini üstlendiğimiz Skylanyd’in alışveriş merkezi ve rezidans kısımları artık faaliyette. İstanbul’un gözbebeğine dönüşen 600 bin metrekarelik dev yatırımın bir parçası olduğumuz için mutluyuz.

DİĞER HABERLER